برای استفاده از خدمات نوبیتکس نیاز است تا اطلاعات خود را در حساب کاربری وارد نموده و فرآیند احراز هویت را تکمیل نمایید.  برای احراز هویت در نوبیتکس نیاز به کارت ملی و قبض حاوی آدرس درج شده در سایت می باشد. همچنین اطلاعات کاربری که می بایست تکمیل گردد شامل، نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، کارت بانکی و شماره شبا بانکی معتبر می باشد.

آموزش تصویری تکمیل پروفایل کاربری

پس از اینکه با ایمیل معتبر ثبت نام کردید (ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس)، از طریق منوی پروفایل من/پروفایل یا با کلیک بر روی دکمه احراز هویت، فرآیند تکمیل اطلاعات کاربری را آغاز نمایید:

احراز هویت-منو

در مرحله اول احراز هویت، شماره تلفن همراه و کد تأیید پیامک شده به آن را وارد نمایید.

احراز هویت-همراه

پس از تأیید شماره همراه، می بایست اطلاعات شخصی خود را در مرحله دوم وارد نمایید. نام، نام خانوادگی، جنسیت، تاریخ تولد، کد ملی و تصویر کارت ملی، اطلاعات مورد نیاز در این مرحله می باشند.

احراز هویت-اطلاعات

در مرحله سوم، می بایست آدرس و تلفن ثابت را وارد نموده و قبض حاوی آدرس درج شده در سایت را بارگزاری فرمایید.

احراز هویت-آدرس

در مرحله چهارم، می بایست اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نمایید. اسم بانک، شماره حساب و شماره شبا را با دقت در جایگاه مربوطه وارد نموده و برروی دکمه ذخیره کلیک نمایید. امکان وارد نمودن چند حساب همزمان نیز وجود دارد.

احراز هویت-حساب بانکی

در مرحله پنجم، می بایست اطلاعات مربوط به کارت های بانکی که از آن قصد واریز ریالی را دارید، وارد نموده و برروی دکمه ذخیره کلیک کنید.

احراز هویت-کارت بانکی

بعد از تکمیل اطلاعات می بایست منتظر تأیید آن توسط کارشناسان نوبیتکس بمانید. در صورت تأیید می توانید از خدمات نوبیتکس استفاده کنید.

احراز هویت-پایان

ادامه دهید

احراز هویت حساب کاربری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *