در بازار نوبیتکس می توانید بر اساس قیمت مدنظر خود سفارش خرید یا فروش ثبت نمایید (سفارش محدود). برای این منظور کافیست از منوی اصلی به بازار رمزارز مدنظر خود برای معامله، مراجعه فرمایید:

در صفحه بازار، پایین نمودار، جعبه های ثبت سفارش خرید و فروش قابل مشاهده می باشد:

خرید

برای خرید کافی است مقدار رمزارز و همچنین قسمت مدنظر خود را در قیمت خرید (باکس سبز رنگ) وارد نمایید. توجه کنید کلیه اطلاعات سفارش از جمله کارمزد، مقدار خالص دریافتی، اطلاعات مربوط به قیمت ثبت شده نسبت به قیمت های موجود در بازار و همچنین خطاهایی نظیر عدم موجودی کافی در این باکس نشان داده خواهد شد.

فروش

برای فروش کافی است مقدار رمزارز و همچنین قیمت مدنظر خود را در قسمت فروش (باکس قرمز رنگ) وارد نمایید. توجه کنید کلیه اطلاعات سفارش از جمله کارمزد، مقدار خالص دریافتی، اطلاعات مربوط به قیمت ثبت شده نسبت به قیمت های موجود در بازار و همچنین خطاهایی نظیر عدم موجودی کافی در این باکس نشان داده خواهد شد.

نکات قابل توجه در سفارش محدود

  • سفارشات ثبت شده از طریق بازار با قیمت مدنظر لزوماً انجام نخواهند شد. زمان و مقدار انجام معامله بستگی به قیمت تعیین شده توسط شما و شرایط بازار خواهد داشت.
  • به محض ثبت سفارش دارایی شما برای انجام معامله بلوکه می شود. در صورت نیاز به ثبت سفارش جدید یا برداشت دارایی خود، می بایست از طریق منوی سفارشات باز، سفارش خود را لغو نمایید تا دارایی از بلوکه خارج شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *