پس از ثبت نام و انجام مراحل احراز هویت، برای شارژ کیف پول ریالی از منوی سمت راست، قسمت کیف های من/ کیف پول ریال، برروی گزینه “واریز” کلیک کنید.

واریز ریال-منو

واریز ریالی-واریز

افزایش موجودی ریالی به دو صورت امکان پذیر است:

واریز شتابی

با وارد کردن مبلغ مورد نظر و کلیک برروی گزینه “اتصال به درگاه پرداخت”، وارد صفحه درگاه بانکی شده و پس از وارد کردن اطلاعات بانکی و انجام پرداخت، برروی گزینه “تکمیل فرآیند خرید و انتقال به سایت پذیرنده” کلیک نمایید تا واریز با موفقیت انجام شود. توجه داشته باشید هنگام اتصال به صفحه واریز بانکی حتی المقدور از VPN استفاده نکنید. همچنین از امن بودن صفحه پرداخت بانکی (https) اطمینان حاصل نمایید. با توجه به قوانین بانکی کشور، حداکثر مبلغ واریزی از این طریق برای هر کارت ۵۰ میلیون تومان در روز می باشد.

واریز ریالی-ورودی درگاه

واریز ریالی-درگاه

واریز بانکی

با استفاده از این روش میتوانید به یکی از حساب هایی که در قسمت واربز بانکی معرفی شده اند، به صورت مستقیم واریز وجه انجام دهید. برای استفاده از این روش جهت شارژ کیف پول ریالی حتما ابتدا شرایط عنوان شده در صفحه واریز بانکی را مطالعه بفرمایید و سپس اقدام به واریز نمایید. همچنین پس از واریز، اطلاعات فیش بانکی خود را در این قسمت ثبت نموده و منتظر تایید از طرف کارشناسان ما باشید. بدیهی است، تایید واریز پس از استعلام انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است درصورتی که بانک مبدا و مقصد یکسان باشد، واریز آنی بوده و فرآیند تأیید در زمان کوتاه تری انجام خواهد شد. همچنین واریز بانکی شامل کارمزد ۱ درصد تا سقف ۴۰۰۰ تومان خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *