در صورت واریز در شبکه‌ای که نوبیتکس از آن پشتیبانی نمی‌کند؛ چه کنیم؟

اگر در هنگام واریز به شبکه انتقال مبدا و مقصد توجه نداشته باشید و از شبکه اشتباهی برای انتقال استفاده کنید؛ امکان دریافت و شارژ کیف پول مقصد وجود نخواهد داشت. به عنوان مثال اگر شما برای برداشت اتریوم از کیف پولی که از شبکه بایننس چین پشتیبانی می‌کند آدرس کیف پول اتریومی را وارد کنید؛ حساب نوبیتکس شما شارژ نخواهد شد. از طرفی اتریوم انتقالی در کیف پول قبلی شما نیز قابل مشاهده نیست. بنابراین در هنگام واریز و برداشت به شبکه کیف پول مقصد و مبدا دقت کنید. برای دیدن شبکه‌های پشتیبانی شده در نوبیتکس می‌توانید به اینجا مراجعه کنید و در جدول تمامی شبکه‌هایی که در نوبیتکس پشتیبانی می‌شود را ببینید.

اما در صورت بروز اشتباه چه باید کرد؟

اگر واریز ارز روی شبکه پشتیبانی نشده، به نوبیتکس باشد؛ با توجه به ذخیره‌سازی سرد امکان بازیابی دارایی واریز شده با استفاده از کلید خصوصی وجود ندارد. در واقع این کار دارایی همه کاربران را تهدید خواهد کرد. اما این به معنی غیرممکن بودن امکان بازیابی نیست. 

در صورت بروز چنین اتفاقی با پشتیبانی نوبیتکس از طریق چت ارتباط بگیرید. پشتیبان اطلاعات لازم را از شما دریافت خواهد کرد و به بخش بازیابی منتقل خواهد کرد تا در لیست بازیابی قرار بگیرد. لازم است که در این باره صبور باشید زیرا ممکن است این فرایند بسیار زمان‌بر باشد و هیچ زمان دقیقی برای انجام بازیابی وجود ندارد. ایجاد چنین مکانیسمی برای هر توکن بسیار زمان گیر است. مسئولیت واریز اشتباه با کاربر بوده و هیچ شکایتی در این خصوص پذیرفته نیست.

 

سوالات مرتبط:

شبکه ی انتقال ارز دیجیتال چیست و چرا باید به آن توجه کنیم؟

نوبیتکس برای واریز و برداشت رمزارز از چه شبکه‌هایی پشتیبانی می‌کند؟

چگونه شبکه انتقال ارز خود را پیدا کنیم؟

 

آموزش‌های مشابه