نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس منتشر شد

نسخه جدید اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس با قابلیت صفحه سود و زیان، و اضافه شدن اعلام قیمت به صورت بتا، منتشر شد.

در نسخه ۳.۵.۰ اپلیکیشن نوبیتکس فضای داشبورد تغییر کرده و دسترسی‌ به قسمت‌های مختلف اپلیکیشن از صفحه اصلی امکان‌پذیر شده است. از طریق این صفحه می‌توان مستقیم به بخش‌های مختلف اپلیکیشن مثل بازارهای مورد علاقه، بخش معرفی دوستان  و اخبار نوبیتکس دسترسی داشت.

همچنین، فضای جدیدی برای بخش کیف‌های من طراحی شده که رابط کاربری ساده‌تری دارد و مشاهده فهرست دارایی‌ها، تبدیل موجودی‌های اندک به ریال و مشاهده تاریخچه واریز و برداشت هر رمزارز، بسیار راحت‌تر شده است.

در نسخه‌های قدیمی‌تر اپلیکیشن نوبیتکس، اعلانات بعضا با کمی مشکل مواجه بود که در نسخه جدید اپلیکیشن، این ایرادات و سایر مشکلاتی که ازسوی کاربران اعلام شده بود، رفع شده است.

کاربران نوبیتکس از این پس می‌توانند در صفحه داشبورد اپلیکیشن؛ در جریان آخرین اطلاعیه‌های این صرافی ارز دیجیتال قرار بگیرید و اگر نیاز به راهنمایی داشتند، در قسمت پایینی منوی داشبورد، پاسخ به سوالاتشان را پیدا کنند.

برای فعال شدن صفحه سود و زیان در اپلیکیشن نوبیتکس، کاربران باید پنل سود و زیان خود را در سایت نوبیتکس فعال کنند. برای این کار باید وارد داشبورد شده، از گزینه کیف‌های من وارد پرتفو شده و از این قسمت، درخوست پنل سود و زیان فعال شود.

به منظور بروز‌رسانی اپلیکیشن نوبیتکس، کاربران می‌توانند با مراجعه به کافه بازار و مایکت، نسخه جدید اپلیکیشن نوبیتکس را نصب کنند.

درج نظر